Menu
Klantenservice

Noxion LED Buis T8 Avant (EM/Mains) Standard Output 9W 900lm - 830 Warm Wit | 60cm - Vervangt 18W

 3,19  2,59 excl. BTW incl. BTW
+  0,05 Recyclingbijdrage
Bestel vandaag, morgen verzonden
Goed nieuws!
Er is een nieuwere versie van dit product. We zetten je product automatisch over naar het verbeterde product.
  • Gratis verzending vanaf € 149 incl. BTWGratis verzending vanaf € 123 excl. BTW
  • Zakelijke klant? Koop op rekening
  • Gemakkelijk retourneren binnen 14 dagen

Specificaties

Reset

Beschrijving Noxion LED Buis T8 Avant (EM/Mains) Standard Output 9W 900lm - 830 Warm Wit | 60cm - Vervangt 18W

Goed om te weten!

  • Energiezuinig alternatief TL buizen
  • In vele omgevingen te gebruiken
  • Installatie met voorschakelapparaat
  • Verdere kenmerken

Energiezuinig alternatief TL buizen

Laat je verrassen door deze Noxion T8 LED TL buis, die qua kwaliteit niet onder doet voor jouw oude TL buis! Deze LED buis is niet alleen tot 75% zuiniger in energieverbruik, maar gaat ook 30000 branduren mee. Hierdoor heb je beduidend minder kosten aan vervanging en onderhoud, waardoor je jouw investering snel hebt terugverdiend. Bovendien voldoe je met deze energielabel F LED TL buis aan de eis dat bedrijven vanaf 2023 minimaal energielabel C dienen te hebben.

In vele omgevingen te gebruiken

Deze 60cm lange Noxion T8 LED buis heeft een diameter van 28mm en is te gebruiken in diverse armaturen, zowel binnen als buiten. Dit is afhankelijk van de IP-waarde van het armatuur, wat verteld of een behuizing wel of niet waterdicht is. Een ander aspect wat een LED TL zo veelzijdig maakt, zijn de beschikbare kleurtemperaturen: 2700K, 3000K, 4000K of 6500K. Hierdoor kan deze buis in woningen en werkomgevingen worden toegepast. Waarvoor je de lichtkleur 3000K - Warm Wit van deze lichtbron goed kunt gebruiken, lees je in deze blog.

Installatie met voorschakelapparaat

T8 (TL-D) TL buizen werken met behulp van een conventioneel voorschakelapparaat met starter of een elektronisch voorschakelapparaat (VSA). Stap je over op LED dan is belangrijk dat je een LED TL buis kiest, die gebruik maakt van hetzelfde VSA. Is dit een conventioneel VSA, dan is de vervangende LED starter bij de Noxion lichtbron inbegrepen. Deze specifieke LED buis werkt met een Conventioneel (EM); Mains (AC) met starter.

Verdere kenmerken

Deze Noxion LED TL buis heeft een Lumen / Watt efficiëntie van 91.1lm/W. Dit is de waarde die je verkrijgt door de lichtopbrengst (820 Lumen) te delen door het wattage (9W) van deze lichtbron. Hoe weet je of jouw lichtbron een goede efficiëntie heeft? In dit geval ligt de lm/W waarde boven de 65. Je kunt er ook voor kiezen om een LED geïntegreerd TL armatuur te kopen. Hierbij heb je de keuze uit diverse (waterdichte) LED montagebalken, die in een divers aantal Lumen verkrijgbaar zijn. Een (dimbaar) LED paneel is ook een slimme optie, met name voor ruimtes met een systeemplafond (eenvoudige installatie) en kantoren (UGR<19 varianten).

Beoordelingen

Dit product heeft een score van uitstekend op basis van 126 beoordelingen van mensen die dit product hebben gekocht.