Philips BSN 400 K407-ITS 230/240V 50Hz BC3-166
€ 163,50
€ 135,12
excl. BTW
incl. BTW
Verwachte verzending vóór 28 mei
Grotere hoeveelheid nodig?
- Gratis verzending vanaf € 149 incl. BTWGratis verzending vanaf € 123 excl. BTW
- Tot 6 jaar all-in garantie
- Gemakkelijk retourneren binnen 14 dagen
Specificaties
Reset
Product Details
|
i
De aanbevolen hoeveelheid verwijst naar het aantal producten dat door de fabrikant is voorverpakt. Wanneer je deze hoeveelheid koopt, leveren wij de producten in het originele pakket van de fabrikant.
|
Aantal in omdoos | 2 |
|---|
Algemene informatie
| Artikelnummer | 180341 | |
|---|---|---|
| EAN | 8711500881571 | |
| Merk | Philips | |
| Fabrikantnaam | BSN 400 K407-A2-ITS 230/240V 50Hz BC3 | |
|
i
Onze All-in garantie is volledig in de productprijs inbegrepen en dekt zowel verborgen gebreken als technische gebreken van het product die zijn opgetreden vóór levering. De garantietermijn verschilt per product en loopt uiteen van 1 jaar tot maximaal 7 jaar.
|
Lampdirect All-in garantie | 1 jaar |
Technische Informatie
|
i
De techniek geeft de werkingsbasis van een lichtbron aan. Het meest bekende en energiezuinige voorbeeld hiervan is LED. Andere technieken zijn onder andere halogeen, gasontlading, TL (fluorescerend) en de gloeilamp.
|
Techniek | Accessoire |
|---|---|---|
| Geschikt voor lamptype | CDM, CDO, HPI, MH, SON | |
| VSA voor lamptype | CDM, CDO, HPI, MH, SON | |
| Maximale Wattage Lamp | 400 | |
|
i
Wanneer je verlichting dimt, verbruikt een lamp / armatuur minder vermogen vanwege de lagere lichtsterkte. Met dimmen creëer je dus niet alleen een gezellige sfeer, maar bespaar je ook op jouw energiekosten. Het dimmen van LED kan op meerdere manieren:
Indien er sprake is van een lichtmanagementsysteem of een benodigd platform, dan vermelden wij dit altijd in de specificaties. |
Dimbaar | Niet dimbaar |
| Aantal lichtpunten | 1 | |
|
i
Verlichting met een sensor brandt enkel wanneer deze een bepaald signaal krijgt. Dit zorgt voor minder energiekosten. De (ingebouwde) sensoren reageren op duisternis (schemerschakelaar) en/of op beweging (bewegingssensor).
|
Sensortype | Geen sensor |
| Type product | Accessoires - VSA HID Lampen |
Gear Information
| EOC8 | 88704400 | |
|---|---|---|
| Product Serie | BSN 400 |
Hulp nodig?
Neem contact op met onze lichtexperts voor vrijblijvend advies.
Of voor grotere projecten en/of offertes op maat